7 užitočných rád pri výbere novej kabelky

Všetky médiá sú plné kabeliek. Či už najlepšie dizajnérske kúsky, alebo menej známe značky, je ich naozaj veľa. Nám samozrejme záleží na kabelkách a preto Vám chceme pomôcť pri ich výbere. Správna kabelka je dôležitou súčasťou toho, aby ste vyzerali štýlovo a atraktívne. Veľa o Vás hovorí a preto existuje niekoľko vecí, ktoré musíte zvážiť pred jej zakúpením.


1. Príležitosť

Budete ju používať na každodenné nosenie, alebo raz-dvakrát na nejakú večernú príležitosť? Kabelky na každodenné nosenie sú funkčné, praktické a aj elegantné, na voľný čas majú skôr nejaký motív, napríklad kvetinový dizajn a podobne a večerné sú elegantné, môžu byť lesklé, kovové a honosné.


2. Rozpočet

Stanovte si  rozpočet a držte sa ho. Ak máte obmedzený rozpočet, hľadajte zľavy a výpredaje. Určite niečo nájdete.


3. Farba

Klasické neutrálne farby ako je čierna, béžová, modrá, alebo dokonca červená sú dobré, ak pracujete niekde v kancelárii. Keď sa chystáte večer niekam von, vyberte farbu, tvar alebo vzor, ktorý priťahuje viac pozornosti. Jasné farby a ružová sú dobré pre jar a leto, večierky alebo na pláž.


4. Veľkosť

Čo v nej chcete nosiť? Niekedy je lepšie zvoliť menšiu kabelku do ktorej sa Vám zmestia len naozaj potrebné veci, ale ak sa s ňou chystáte na nákupy, zvoľte model Shopper.


5. Materiál

Nemusíte sa rozhodnúť pre pravú kožu. Pozrite sa aj na iné materiály. Zamyslite sa aj nad tým, ako budete svoju novú kabelku čistiť.


6. Ako dlho ju budete používať

Ak si plánujete kúpiť kabelku len na jednu sezónu, môžete sa rozhodnúť pre lacnejšiu, ale módnu alternatívu. Ak chcete, aby Vám vydržala dlhšie, hľadajte niečo robustné a štýlové od renomovanej značky, ale nezabúdajte pri tom na Váš rozpočet.


7. Poraďte sa

Spýtajte sa niekoho, ak si nie ste istá, čo bude najlepšie vyhovovať Vašim potrebám a čo sa k Vám najviac hodí. Ak chcete ďalšiu inšpiráciu, určite si pozrite širokú ponuku v našom eshope, z ponuky 5500 kabeliek si určite nejakú vyberiete. Nezabúdajte tiež pravidelne čítať články na našom blogu.